USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Habitacion En El Centro De Asuncion Efectivo Guaranies Asuncion Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Habitacion En El Centro De Asuncion Efectivo Guaranies

ex. Hostal Don Atilio

Avanceret Booking
2026-08-25
2026-08-26

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

10

Habitacion En El Centro De Asuncion Efectivo Guaranies

 WiFi

Wi-Fi

 Aircondition

Klimaanlæg

 Kæledyr ikke tilladt

Habitacion En El Centro De Asuncion Efectivo Guaranies ligger tæt på Casa de la Independencia-museet og tilbyder komfortabel indkvartering i Asunción.

Mange Asunción seværdigheder, herunder Kunstmuseet, er ca. 25 minutters gang fra indkvartering. Afstanden mellem Asuncións bycentrum og indkvarteringen er 1 km. Gæsterne vil værdsætte hotellet's forholdsvis nære beliggenhed til Palma Street.

Taberna Espanola ligger kun 250 meter fra stedet og serverer europæiske måltider.


På hotellet

General

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Kæledyr ikke tilladt

På værelset

  • Klimaanlæg
  • Varme

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 14:00 indtil 20:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 12:00
Licensnr.1340

Ofte stillede spørgsmål

  • 🚗

    Kan jeg parkere min bil i nærheden af Habitacion En El Centro De Asuncion Efectivo Guaranies hotel?

    Du kan parkere dit køretøj på Habitacion En El Centro De Asuncion Efectivo Guaranies hotel ved en parkeringsplads.
  • 🕗

    Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra et Habitacion En El Centro De Asuncion Efectivo Guaranies hotel?

    Kunder skal være klar til at tjekke ud fra et Habitacion En El Centro De Asuncion Efectivo Guaranies hotel ved 12:00.
  • Hvad er afbestillingsreglerne i det Habitacion En El Centro De Asuncion Efectivo Guaranies hotel?

    Gratis afbestilling gives til gæsterne på det Habitacion En El Centro De Asuncion Efectivo Guaranies hotel. For mere information, kontakt hotellets ledelse

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-08-25
2026-08-26

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Habitacion En El Centro De Asuncion Efectivo Guaranies, Paraguay

General Diaz 958, Asunción, Paraguay

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © asuncionhotelspage.com

All rights reserved